Pirci Villa Kiralama

Villa Kiralama Şartları 

 

 Kiralamak istediğiniz Villa veya Dairenin kiralayacağınız tarihlerinizi belirtip, Sizden gerekli ulaşım ve fatura bilgileri alınarak Ön Kiralama işleminiz yapılmış olur, Ön Kiralama  yapıldığı Tarihten itibaren en geç 1 iş günü içersinde  toplam ödenecek ücretin  % 30 u kapora olarak  Banka havalesi ile yada   Pirci Turizm Emlak-Araç Kiralama-İnşaat Ofisine teslim edilir, geriye kalan ücret villa tesliminde sözleşme yapıldıktan ve villa kontrolleri yapılıp, villa tesliminde peşin  olarak alınır.

Kapora teslim alındığında en geç 3 saat içerisinde tarafınıza yazılı olarak (faks, e-mail) Villa Veya Daire Kiralama Onayı Gönderilmektedir, Kiralama onayı içerisinde toplam ücret, alınan kapora ve hangi tarihlerde villanın adınıza kira edildiği belirtilmektedir. tarafınıza gönderilen fax veya e maillerde kapora yatırılma saati ve günü yazmaktadır belirtilen gün ve saatte kapora yatırılmaz ise villa veya daire kiralaması iptal edilir ön depozito yatmadan villa kiralanmış sayılmaz depozito yattığından itibaren  kiralama talebinde bulunan kişinin Faxına veya E-mail  adresine yazılı olarak bildirilir kiralama rezervasyonları sözlü olarak kesinlikle kabul edilmez kesin kiralama rezervasyonları  mail yolu ile karşılıklı olarak(müşteri ve firmamıza ait maillimiz) onaylanmış maillerden sonra ve müşteri tarafından depozito yattıktan sonra geçerlidir. 

VİLLA TESLİMATI 

Villa tesliminde Kira kontratosu yapılır teslim olunan demirbaşların sayımı yapılır (Villalar Eşyalı olarak kiraya verilir) Kiralık ilanlarımızda belirtilen miktarda depozito alınır alınan depozit çıkış tarihinde villadaki demirbaş teslimi kiracı tarafından yapıldıktan sonra geriye ödeme yapılır Firmamızdan villa kiralayan müşterilerimize villayı ve anahtarını ,demirbaşlarını firma yetkilisine teslim eder.

Villa  ve daire Teslimatları

Villanın Bizim Tarafımızdan Teslim saati : 16:00 ile 21 00 arasıdır (Öğleden sonra) olup, Villanın Sizin Tarafınızdan Teslim saati: 10:00 (sabah) dır. Bu aradaki süre içersinde temizlik yapılmaktadır, Haftalık kiralama 7 gece olarak geçer  giriş ve çıkış saatleri yukarıda belirtildiği gibi çıkış saati villalar için saat 10 giriş saati ise 16 00 dır Dairelerde ise saat 10:00 çıkış saati giriş saati ise 12 :00 dır , Villa teslim edilme ve teslim alınma Pirci Turizm Emlak-Araç Kiralama-İnşaat yetkilisi tarafından yapılmaktadır.

Villa saatinin teslimatlarında saat 21 00 dan sonra geç kalan müşterilerimize villa ertesi günü saat 09 00 da teslim edilir belirtilen saatler içinde villayı kiralayandan kaynaklanan geç kalmadan dolayı geç kaldığı günün villa kira bedelini ödemekle yükümlüdür villa villayı kiralayan geç kalmasından dolayı boş kalacağı için ücreti villa girişinde peşin olarak alınır tahsil edilir 

Havuz ve bahçe bakımları

Her sabah erken saatlerde görevliler tarafından yapılmakta olup, Kiralama süresince  villada herhangi bir arıza vs meydana  gelirse tarafımıza belirtmenizle,tarafımızdan,giderilecektir.

Villalarımız da temizlik villa girişinden önce yapılır, Kiracı villaya giriş yaptığı tarihten itibaren villa içersinde temizlik yapılmasını isterse ekstra temizlik ücreti 70 tl dir. - İlanlarımızda Belirtilen günlük olarak kiralamalar hesaplanır belirtilen ücretler dışında herhan gibi ekstra hiçbir ücret alınmaz fiyatlarımıza Gaz elektrik, havuz ve bahçe bakımı, su  dahildir. Evcil Hayvan, villalarımızda kabul edilmemektedir. 

 

VİLLA VE DAİRE

Her Villa ve Daire açıklamalarında maksimum kişi sayısı belirtilmiştir , Kiralama süresince belirtilen ve makbuz/belgede onaylanan konuk sayısını geçmemelidir,   kiralama rezervasyonu yaparken doğru kişi sayısı ve villa ve dairede kalacak olan çocukların  yaşlarını belirtiniz firmamız tarafından belirtilen kişi sayısı ve çocukların yaşlarını belirten kiralama formu kayıtları geçerlidir.

 

Villa veya Daire Kiralama aşamasında müşterinin beyanı doğrultusunda işlemler yapılmaktadır. 

 
 
Dalyan Hakkında
Dayan Hakında
Dalyan Hakkında Bilgi
Kaunos
Kaunos Kral Mezarları
Kaunos Kral Mezarları Hakkında Bilgi
Dalyan Çamur Banyoları
Dalyan Çamur Banyoları Hakkında Bilgi
Caretta Caretta
Caretta Caretta Kaplumbağaları Hakkında Bilgi
İztuzu Plajı
Dalyan İztuzu Plajı Hakkında Bilgi
Dalyan Tekne Gezileri
Dalyan Tekne Gezileri Hakkında Bilgi
Yuvarlakçay Hakkında
Yuvarlakçay Hakkında Bilgi
Dalyan Koyları
DAlyan Koyları Hakkında Bilgi